Сервизен инженер компресорно оборудване.

гр. София, ул. Банско шосе №47

Пълен работен ден

Здравей колега,

ако четеш тази обява предполагам, че имаш технически умения и интереси и вероятно искаш да се развиваш като инженер. Ако си добър механик и разбираш от електротехника това е страхотно, защото ние имаме нужда от човек като теб.

Най – важните качества, които търсим у нашия бъдещ колега са, да бъде любопитен и да има желание да научава нови неща, да умее да поема отговорности и да взема решения, да бъде честен и лоялен към колегите си и фирмата и да обича да пътува. Инженерният опит е важен и ценен, но ние ще предпочетем човек, който дори и без достатъчно опит гори от желание за нови предизвикателства и умения пред оттегчен сервизен техник с 10 годишен стаж, който смята че знае всичко.

И така, ако сме събудили твоя професионален интерес, ето в какво се състои работата на

СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР КОМПРЕСОРНО ОБОРУДВАНЕ:

Отговорности:

– Посещения на клиенти и извършване на диагностика на място. Вземане на решение и съставяне на план за отстраняване на дефектите:
– Извършване на диагностика в сервизната база на Синерга ООД;
– Ремонт и изграждане на електическите табла на компресорното оборудване;
– Ремонт на компресорно оборудване:
винтови, бутални и турбо компресори
хладилни и адсорбционни изсушители
винтови двойки;
– Сервизно обслужване на компресорно оборудване;
– Изграждане на компресорни инсталации;
– Монтаж на тръби за сгъстен въздух;
– Разглобяване и сглобяване на машинни компоненти и цели машини;
– Смяна на масла и филтри;
– Диагностика на възлови елементи и машини;
– Работа със специализирани ръчни и електрически инструменти;
– Настройване и пуск на оборудване за сгъстен въздух;
– Регулярни посещения при клиенти;
– Изготвяне на оферти;

Минимални изисквания

– Средно/висше техническо образование;
– Технически умения;
– Практически опит в ремонтирането и обслужването на индустриално оборудване;
– Активен шофьор, свидетелство за управление кат. В;
– Възможност за чести командировки в страната;
– Компютърна грамотност;
– Английски език;

Важно е да се знае, че работата е свързана с командировки в страната, като в някои случаи командировките са с преспиване в съответния град. Работното време е от 9:00 до 17:30 с половин час обедна почивка. Понякога се налага да се работи извънредно, но този труд се заплаща допълнително.

Какво предлагаме:

– служебен автомобил;
– служебен лаптоп;
– служебен телефон;
– бонуси при приключване на големи обекти;
– годишен бонус;
– допълнителни профилактични медицински прегледи;
– възможност за развитие: ако си силно мотивиран, имаш невероятни технически умения, можеш да взимаш ПРАВИЛНИТЕ решения САМ и можеш да управляваш хора без да създаваш напрежение, то ти можеш да станеш ръководител на проекти.

Моля те преди да продължиш с кандидатстването отговори на себе си дали сам се виждаш в такава атмосфера и дали описаните качества се отнасят за теб. Няма смисъл да работиш работа, която не ти харесва.

Ако и това не ти е достатъчно или имаш някакви въпроси можеш да се свържеш с нас на телефон: 0887 70 23 25.

За да кандидатстваш изпрати своето CV, снимка и мотивационно писмо на адрес jobs@compressorbg.com или използвай формата за кандидатстване по – долу като прикачиш своята автобиография от бутон “Browse”